Статьи

Вебінар «Розробити бренд роботодавця без додаткових витрат? Виклик прийнято!» 12/09/19

Вебінар «Розробити бренд роботодавця без додаткових витрат? Виклик прийнято!» 12/09/19

Коли:

12 вересня 2019 року о 16:00

Тема:

Розробити бренд роботодавця без додаткових витрат? Виклик прийнято!

Спікерки:

Оксана Загляда, старша менеджерка з персоналу Національного банку України, має за плечима понад 7 років досвіду в HR сфері. Серед досягнень Оксани: побудова системи навчання та розвиток персоналу на штат 1000+ працівників, розробка стратегії управління персоналом, супроводження комплексної системи оцінки ефективності, розробка та запровадження системи адаптації, системи наставництва та наступництва.

Ольга Прохоренко, директорка Департаменту персоналу Національного банку УкраїниHR персона 2019 року за версією hh.ua | grc. У 2018 році Ольга увійшла у ТОП-20 HR-лідерів, а у 2017 була визнана одним з кращих HR-лідерів фінансового сектору України. Професійний досвід Ольги становить близько 15 років у напрямах менеджменту персоналу, розробки та впровадження систем підбору, мотивації та розвитку персоналу, грейдування та оплати праці, дослідження та розвитку корпоративної культури і внутрішніх комунікацій.

Про що цей захід:

Стійкий, позитивний і привабливий HR-бренд компанії – обов’язкова передумова залучення і утримання талановитих співробітників. А це, в свою чергу – необхідне підґрунтя для досягнення бізнес-завдань та успіху на ринку.

На вебінарі ми детально поговоримо про те, який практичний досвід несе проведення дослідження ціннісних очікувань та розробки ціннісної пропозиції роботодавця. А ще – як розробити бренд роботодавця без додаткового кошторису на це.

Основні тези вебінару:

  • Концепція бренда роботодавця за бізнес-моделлю Канвас
  • Сегментація цільових аудиторій
  • Методи, етапи та цілі дослідження ціннісних очікувань цільової аудиторій
  • Етапи розробки ціннісної пропозиції для цільових аудиторії
  • Визначення каналів та форм комунікації з цільовими аудиторіями

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож залучайте і ваших колег!

Тривалість вебінару – 1,5 години

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии