Статьи

З чого складається вдале резюме маркетолога

Вікторія Пилипенко, керівниця освітніх програм в hh.ua | grcРЕКРУТОРІЯ та Talent ON, розповіла виданню «Маркетинг в Україні», з чого складається вдале резюме маркетолога.

З чого складається вдале резюме маркетологаНаразі маркетологи являються одними з найзатребуваніших спеціалістів. І нові вакансії для них з’являються постійно. І ваш шлях до отримання пропозиції про роботу у цій сфері починається з вдалого резюме.
Вікторія Пилипенко

Пам’ятайте, що час – це найцінніший ресурс сьогодення. Це стосується і рекрутера, він витрачає на первинну оцінку резюме декілька секунд, тому варто потурбуватися аби ваше резюме було відібрано для більш детального ознайомлення.

Завдання CV (Резюме) – отримати запрошення на співбесіду. Цей документ не пишеться похапцем, для його складання потрібно натхнення, настрій та попередній аналіз.

Рекомендую почати з:

  1. Мети: що ви хочете отримати від нової роботи, яку посаду хочете обіймати, у якій галузі або компанії працювати.
  2. Дослідити ситуацію на ринку праці: наявність бажаних вакансій, кількість подібних вам фахівців, матеріальні та нематеріальні компенсації роботодавців тощо.
  3. Зробити аналіз себе як професіонала на бажану позицію: сильні та слабкі сторони, сформувати зарплатні очікування.

До речі, 4 вересня відбудеться безкоштовний вебінар у рамках проекту Talent ON«Складіть резюме, яке вразить роботодавця». Разом з Київським міським центром зайнятості ми розкажемо, як уникнути типових помилок у резюме, що воно має містити та як використовувати цей інструмент при пошуку роботи. Адже від того, наскільки резюме ефективно та коректно складене, залежить те, як швидко ви зможете найти роботу.

Про те, що потрібно зазначити у резюме, а що відверне від вашої кандидатури спеціаліста з підбору персоналу на етапі скрінінгу CV, читайте у журналі 👇

З чого складається вдале резюме маркетолога
Вакансии дня

Комментарии